Ndiqni ne në

Nuk ka dëshirë për buffering dhe ngrirës?
6IPTV është zgjidhja!

Ju bëheni pjesë e
rrjeti më i qëndrueshëm
bota 🌍

Ofrues premium IPTV i verifikuar që nga viti 2018

Cili aplikacion për marrjen e IPTV është më i miri për ju? Kontaktoni shërbimin tonë ndaj klientit dhe merrni këshilla kompetente në çdo kohë!

Zbuloni shërbimin tonëShkarkimi i aplikacionit 6IPTV

Kujdesi optimal ndaj klientit

Ne i kushtojmë rëndësi të madhe kontaktit optimal të klientit. Na shkruani kërkesën tuaj me e-mail - punonjësit tanë do ta përpunojnë kërkesën tuaj sa më shpejt që të jetë e mundur.

Shumëllojshmëri ofertash miqësore për përdoruesit

Me ne ju merrni paketën e gjithanshme IPTV: mbi 10.000 kanale nga e gjithë bota, video sipas kërkesës dhe shumë më tepër! Kështu që asgjë nuk mbetet për të dëshiruar.

Aktivizimi i shpejtë rrufe

Merrni të dhënat tuaja personale të aksesit vetëm pak minuta pas porositjes gjatë orarit të punës. Kështu që ju mund të filloni menjëherë!

rekomanduar nga profesionistë

Zgjidhni Ju Të saj Prim Paketa 6 IPTV

Zgjidhni paketën e dëshiruar të shërbimit.

Çmimi më i ulët! 😃

19.99/ një herë

30 ditë Premium IPTV

Aktivizimi i shpejtë rrufe
24/7 Mbështetje Premium
Ndërrimi i shpejtë
Mbi 10.000 kanale dhe VOD
SD, HD, FHD dhe UHD
M3U, MAG & Engima
Qasje falas në VPN
Më popullorja! 😍

119.99/ një herë

365 ditë Premium IPTV

Aktivizimi i shpejtë rrufe
24/7 Mbështetje Premium
Ndërrimi i shpejtë
Mbi 10.000 kanale dhe VOD
SD, HD, FHD dhe UHD
M3U, MAG & Engima
Qasje falas në VPN
për fillestarët! 🌠

44.99/ një herë

90 ditë Premium IPTV

Aktivizimi i shpejtë rrufe
24/7 Mbështetje Premium
Ndërrimi i shpejtë
Mbi 10.000 kanale dhe VOD
SD, HD, FHD dhe UHD
M3U, MAG & Enigma
Qasje falas në VPN
Paypal
Shih
Mastercard
Paysafecard
Kartë dhuratë Amazon
Sofort
Shërbimi ynë është i disponueshëm për të gjitha pajisjet, si dhe për të gjitha aplikacionet IPTV.
Formulues
Infomir MAG
Aplikacioni i zgjuar IPTV
IPTV Smarter Pro
Vlerësimi i 4.9 nga 5

Kënaqësia më e lartë e klientit

Vlerësimi me 5 yje

6 IPTV

“Kam përdorur disa ofrues IPTV në të kaluarën, por asnjëri nuk përputhet me shpejtësinë dhe vendndodhjen e 6IPTV. Shërbimi i tyre është një nga më të mirët në platformë. "

Maria Klaudia
nëpërmjet Trustpilot.com
6 IPTV

Shërbimi është TOP Shërbimi ndaj klientit është një ëndërr, çdo email i përgjigjet dhe kërkesat plotësohen. Më duhet të them se ky nuk është rasti me ofruesit e tjerë, ndaj lavdërime të mëdha për shërbimin.

Antoine Huffman
nëpërmjet Trustpilot.com

Përvojë e jashtëzakonshme televizive në televizorin tuaj inteligjent

Mbi 25.000 klientë në mbarë botën tashmë po shijojnë shërbimin e 6IPTV.

Portali i klientëve 6IPTV
Raporti më i mirë i performancës së çmimit
Raporti më i mirë i performancës së çmimit
Sigurohuni që të keni përzgjedhjen më të madhe dhe disponueshmërinë më të mirë me çmime të arsyeshme.
Kënaqësia më e lartë e klientit
Kënaqësia më e lartë e klientit
6IPTV ka kënaqësinë më të lartë të klientit në të gjithë segmentin IPTV
99%
Mbështetje për klientët XNUMX/XNUMX

Shërbimi ynë ndaj klientit është i disponueshëm 24 orë në ditë/shtatë ditë në javë.

Shumëllojshmëria më e lartë
Shumëllojshmëria më e lartë
Me 6IPTV, më shumë se 10.000 kanale televizive nga e gjithë bota janë duke pritur për ju.

Pyetjet e bëra më shpesh (FAQ)

Ju mund të përdorni të gjitha pajisjet e zakonshme për të marrë shërbimin tonë.
Android: Formuler, MAG, Mi Box, Fire TV Stick, Fire TV Cube
Engima: DreamBox, Gigablue, VU+Zero, Roku (NUK REKOMANDOHET)
Të tjera: SmartTV, Laptop/PC, Celular
Ne rekomandojmë Formuler z10 Pro - bind me cilësi të shkëlqyer dhe një konfigurim shumë të lehtë.
Një alternativë më e lirë është Xiaomi Mi BOX S, i cili gjithashtu ofron një përvojë të shkëlqyer transmetimi me rreth gjysmën e çmimit të Formuler z10 Pro.

Ne rekomandojmë të paktën 16 deri në 32 Mbit/s për përmbajtje Full HD. Kërkohet një lidhje e qëndrueshme në internet.

Ne pranojmë PayPal, Mastercard, Visa, Paysafecard, karta dhuratë Amazon dhe Bitcoin për pagesë.

Zakonisht nuk kërkohet VPN. Sidoqoftë, në disa raste, një VPN mund të jetë e nevojshme për të anashkaluar blloqet rajonale. Prandaj është e këshillueshme që në çdo rast të përdorni një kuti Android. Klientët tanë marrin akses falas në serverët tanë VPN me shpejtësi të lartë.

Çdo klient mund të zgjedhë cilin aplikacion IPTV të përdorë. Nëse nuk disponohet asnjë pajisje Formuler, ne rekomandojmë aplikacionin tonë 6IPTV.

Në parim, është e mundur të përdorni shkopin tuaj FireTV për të marrë IPTV, por ky është një produkt jashtëzakonisht i lirë, i cili për fat të keq përkthehet në cilësi të kufizuar. Klikoni KËTU për udhëzuesin tonë FireTV Stick.