19.99

IPTV Premium 1 muaj

IPTV ndërkombëtare

IPTV është sistemi më i përhapur për kanalet televizive me lidhje broadband mbi protokollin IP sot. Smart IPTV ofron shërbime interaktive që përdoruesi mund t'i qaset në çdo kohë. Tek ne ju merrni paketën premium IPTV për 14,99 euro në muaj.

Kontroll i Sigurt
6 Distinktivë të besuar të IPTV

Përshkrim

Ne mund t'ju ofrojmë këto avantazhe:

  • Aktivizimi i shpejtë (zakonisht nën 25 minuta)
  • Këshilla kompetente duke përfshirë garancinë e kënaqësisë
  • Lidhje e sigurt VPN (Ne nuk ruajmë asnjë të dhënë lidhjeje, 100% anonime)

Klientët në të gjithë botën janë mbështetur në shërbimet tona si ofrues i Smart IPTV që nga viti 2019. Edhe ju mund të përdorni shërbimet tona dhe të përfitoni nga përpunimi sa më i shpejtë i porosisë tuaj. Ekipi ynë i ekspertëve zakonisht merr më pak se 25 minuta për të aktivizuar llogarinë tuaj.
Përveç kësaj, ne ju ofrojmë këshilla gjithëpërfshirëse për të gjitha pyetjet në lidhje me IPTV dhe pajisjet e lidhura me to. Ne e marrim seriozisht çdo kërkesë të klientit dhe po përmirësojmë vazhdimisht shërbimin tonë.
Për të anashkaluar çdo bllokadë rajonale, ne ju ofrojmë gjithashtu mundësinë e konfigurimit të një lidhjeje të sigurt VPN në aplikacionin tonë Android - dhe e gjithë kjo për vetëm 14,99 euro në muaj.

Çfarë ju nevojitet për paketën premium IPTV?

Cilat pajisje kërkohen për të hyrë në Paketën Premium IPTV? Ne rekomandojmë përdorimin e një kutie Android, për shembull një Xiaomi Mi TV Box ose një Formuler Z8 Pro. Të dyja pajisjet janë produkte të nivelit të lartë.
Instaloni aplikacionin 6IPTV në këto pajisje. Për një shkarkim të qetë, ju nevojitet një lidhje e qëndrueshme interneti prej të paktën 16.000 DSL.
Aplikacioni 6IPTV ju garanton mbrojtje 100% të të dhënave tuaja personale si dhe një paketë të gjithanshme me disa opsione pagese. Pra, ne pranojmë kartat e dhuratave PayPal, kartat e kreditit, Bitcoins, Paysafecard dhe Amazon.

Paketa e gjithanshme me IPTV premium

IPTV Premium është i pajtueshëm me të gjitha pajisjet IPTV të disponueshme aktualisht në treg. Prandaj, zgjidhni paketën premium që - në varësi të nevojave dhe preferencave tuaja - ju përshtatet më së miri dhe përfitoni nga serverë super të shpejtë me më shumë se 25.000 kanale nga 30 vende të ndryshme. Shijoni në maksimum përvojën më të mirë IPTV dhe zgjidhni midis:

  • Lista M3U për Smart TV (Samsung dhe LG) me aplikacionin Smart IPTV
  • Portali për Mag 250/Mag 254, Formuler Z8 Pro
  • Buqetë për pajisjet Enigma2 (p.sh. Dreambox ose Gigablue)
  • Lista M3U për Android Box (Kodi, aplikacioni IPTV, Apple TV etj.)

A keni ndonjë pyetje në lidhje me shërbimet tona ose në lidhje me IPTV? Kontaktoni me ekipin tonë të ekspertëve dhe na lejoni t'ju këshillojmë me kompetencë dhe pa pagesë!
Përjetoni një përvojë unike televizive me kanale të panumërta nga e gjithë bota!

4.7/5 - (72 vota)

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që komenton “Premium IPTV 1 muaj”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.